veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1821] [1822] [1823] [1824] [1825]
kavel: 1823 verkocht € 300.00

M.C. Escher (1898-1972)

"Wij komen er uit! Nederlandsche Exlibris-Kring 1 jan. 1947". Houtsnede, 1946, 11,8 x 10,1 cm., gemonogrammeerd in het blok. (= Bool 345).
Aan achterzijde boven op 2 plekjes van ca. 0,5 cm. bevestigd op blanco papier. Goed exemplaar, helder van kleur.