2200-2261 Ephemera en ansichtkaarten

[2200 - 2209] [2210 - 2219] [2220 - 2229] [2230 - 2239] [2240 - 2258] [2259 - 2261]
kavel: 2240
Japanse ansichtkaarten
-Lot van ca. 100 ansichtkaarten, alle voor 1940, meest Japans, o.a. enkele kaarten "Nippon Yusen Kaisha S.S. "Suwa Maru", Geishas en stads-/ tempelgezichten van Kyoto, Hiroshima etc. -

verkocht € 90.00
kavel: 2249
[Vloeibladen] Automobilia
-Lot van 50 vloeibladen m.b.t. vervoer/ automobilia. Alle Nederlands, vrijwel alle voor 1940. O.a. G. Verkerk & Co, Den Haag: Luxe Auto-verhuurinrichting; N.V. Nederlandse Autovervoer Centrale; Internationale Transport Maatschappij Van der Hoop & Co, Amsterdam, 1915; Auburn, H. Veldhuis Automobielbedrijf Haarlem - en N.V. "Lutam", Den Haag.-

verkocht € 140.00
kavel: 2250
Boekenleggers
-Album met 153 boekenleggers, alle ca. 1900-1915 met film- en toneelsterren. Deels als prentbrief verstuurd.-

verkocht € 220.00
kavel: 2251
Boekenleggers
-Album met ca. 260 ingestoken boekenleggers m.b.t. drank. Hieronder o.a. een fraaie serie van Martell Cognac uit de jaren 30 en een zeldzame boekenlegger van Fladderak, hamer van Belle Tilburg, ontworpen door J. Kotting. -

verkocht € 300.00
kavel: 2252
Boekenleggers
-Album met ca. 500 boekenleggers, vrijwel alle met onderwerp Piano. Meest gelithografeerd. Veelal Amerikaans, ook Brits, Jeruzalem, België etc. Vrijwel alle tussen 1900-1930.-

verkocht € 650.00
kavel: 2253
Boekenleggers
-Album met ca. 350 ingestoken boekenleggers, vrijwel alle m.b.t. chocolade. Meest vooroorlogs. O.a. Van Houten, Droste en Korff en Boon, maar ook kleinere bedrijven als Jan Visser in Zaandam. Ong. een derde van het album uit andere landen dan Nederland.-

verkocht € 550.00
kavel: 2254
Postzegels
-Album met deels aangebroken, deels intacte vellen postfris zegels, ca. 1943/44. Hierin: Complete vellen van 100 zegels 1 Cent, 1,5 cent, 2 cent, 3 cent, 4 cent, 5 cent, 10 cent, 12,5 cent,15 cent, 22,5 cent, 25 cent, 30 cent, 40 cent; vel 50 zegels 1 cent, 1,5 cent, 2 cent, 2,5 cent (3x), 3 cent, 7,5 cent (3x), 17,5 cent, 20 cent (3x), 22,5 cent, 30 cent; vel 40 x 4 cent, 40 x 5 cent, 40 x 10 cent, 40 x 12,5 cent, 40 x 17,5 cent (2x) en meerdere aangebroken vellen van elk van bovengenoemde zegels, alle postfris. Ingelegd in Postzegelboek, drukkerij M. Lindenbaum & Co, Amsterdam. -

verkocht € 200.00
kavel: 2256
[Sluitzegels. Sigarenbandjes] 5 albums
-4 albums met in totaal 949 sluitzegels en 1 album met 479 sigarenbandjes. Zegels en bandjes meest Nederlands, deel van de zegels ook Duits. Begin 20ste eeuw.-

verkocht € 300.00
kavel: 2257
Kwitanties
-Groot lot met meer dan 1000 kwitanties, wisselbrieven, correspondentie e.d. Alle in mappen gestoken, meest ca. 100 jaar oud. Grotendeels uit Duitsland, ook Engeland, België en Nederland. -

verkocht € 135.00
kavel: 2258
Album met ca. 290 ansichtkaarten
-Vrijwel alle topografie Nederland tussen 1900 en 1930. Ingestoken, meest gelopen. -

verkocht € 120.00