2200-2261 Ephemera en ansichtkaarten

[2200 - 2209] [2210 - 2219] [2220 - 2229] [2230 - 2239] [2240 - 2258] [2259 - 2261]
kavel: 2259
Den Haag en Scheveningen
-Privé-album uit 1899 met ca. 185 ansichten van Den Haag en Scheveningen, alle voor 1920. Meest gelopen. Netjes ingestoken. Album in goede conditie. -

verkocht € 190.00
kavel: 2260
Bidprentjes
-Lot van 12 bidprentjes, 17de-19de eeuw, op verschillende tekstdragers, versch. technieken en afmetingen, waaronder 17de-eeuwse devotiegrafiek. O.a. 2x Cornelis de Boudt (ca. 1660-1735), gravure op zijde en op papier. F. Huberti, ca. 1660-1687 + Nicolaas Lauwers (ca. 1600-1652); Carel de Mallery (1571-ca. 1635), begin 17de eeuw; P.J. Dutilloeil, Mons 1773; Cornelis Galle, 17de eeuw; Raphael Sadeler Senior, naar Bartholomeus Spranger, gravure eind 16de-begin 17de eeuw; Sainte Julie Martyre, lithografie door Maradan. Parijs, 1e helft 19de eeuw.-

verkocht € 170.00
kavel: 2261
Topografische prenten, 18e eeuw: A. Rademaker; J.C. Philips
-verzameling van 81 prentjes van Nederland, tussen 1720-1735. Deels van Abraham Rademaker (1676/77-1735) (deels Jan Bulthuis?). Ets, 10,5 x 6,8 cm. -
€ 70 - € 120