[464] [465] [466] [467] [468]
kavel: 466 € 70 - € 140

[Friesland. Friese taal] Convoluut met 7 titels,

alle over/ in de Friese taal en uitgegeven in Friesland, 1824-1849, eenvoudig iets later halflinnen (iets los in de band, linnen met scheurtjes).
Bevat: (1) IJtlijcke Friesche Rijmckes, fen J.C.P. Salverda, Schoal-master to Wons. Sneek, F.W.v.B. Smallenburg, 1824, VIII,149,(3) p.; (2) Proeve van het harmonische in de Friesche dichtkunst, door J.G. van Blom, Notaris te Dragten. Leeuwarden, G.T.N. Suringar, 1840, 23 p.; (3) De foarname uut-fen-huwzers yn Frieslân. Trog Dr. E. Halbertsma. Leeuwarden, W. Eekhoff, 20 juli 1841,12 p.; (4) Iets over de grammaticale beoefening der Friesche taal in haren geheelen omvang, door Mr. A. Telting (...). Workum, H. Brandenburgh, 1843, 38 p. Met op de titelpagina in pen: "Van den schrijver"; (5) Hwet habbe da Fryske scriûers yn acht to nimen end hwet ken ma for-ol ynnath deistich libben dwaen om us tael to bifordjern? Foarlesing oppa forgaeringe fon da Selskip: Foar fryske tael end scriftenkenniss (...) fon Harmen Zijlstra. Leeuwarden, D. Meindersma, 1846, 19 p.; (6) In Jouwerkoerke fol Frysk griemank, ree makke in de Friesen oonbean troch R. Posthumus. Twade jefte. Sneek, Van Druten & Bleeker, 1846, 72 p.; (7) Farwol! Taroppen oon myn broer in stalke, W. van Peima, by syn fortjean, mei bern in bernsbern in ore doede kunde, nei Amerika, fen R. Posthumus. Leeuwarden, D. Meinersma, 1849, 8 p. (totaal 7 titels in één band).