[471] [472] [473] [474] [475]
kavel: 473 verkocht € 100.00

[Rotterdam] Het ijsvermaak op de Maas te Rotterdam in februarij 1855, met bijschriften.

[Inleiding door Gijsbert van Reyn]. Rotterdam/ Leiden, Van Gogh en Oldenzeel/ A.W. Sythoff, z.d. (1855), IV,35,(2) p., met getint lithografische titel en 6 platen gedrukt door P.W.M. Trap naar G.J. Bos, oorspronkelijk verguld linnen, oblong folio.
Iets roestvlekkig zoals gebruikelijk, hier en daar wat beduimeld. Binnenscharnieren gerepareerd, band wat verbleekt op/ bij de rug en wat sleets op rug-einden. Goed exemplaar.