[477] [478] [479] [480] [481]
kavel: 479 verkocht € 500.00

[Terwen] Het Koningkrijk der Nederlanden,

voorgesteld in eene reeks van naar de natuur geteekende schilderagtige gezigten, en beschreven door J.L. Terwen. Goud, G.B. van Goor, z.d. (1858), 3 delen met doorlopende paginering, 820 p., met 3 identieke staalgegraveerde titels en in totaal 136 staalgegraveerde platen, oorspronkelijk uniform verguld en blindgestempeld blauw linnen, 4to.
Hier en daar roestvlekkig zoals gebruikelijk, enkele kleine andere interne defecten: de plaat van Wageningen iets kleiner formaat (uit ander exemplaar?), 1 losse plaat, enkele indexbladen kleven aan elkaar. Ruggen verbleekt, deel 1 met scheurtje in de voet van de rug. Een goed en compleet exemplaar.