[478] [479] [480] [481] [482]
kavel: 480 verkocht € 650.00

[Rademaker] Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche Oudheden,

geöpent, opgeheldert en wydlopig beschreven in steden, dorpen, sloten, adelyke huizen, kloosters, kerken, godshuizen, poorten, en andere voorname stads- en landgebouwen. Door Matthaeus Brouërius van Nidek en Isaak le Long. En in 300 verscheide printtafereelen vertoont door Abraham Rademaker. Dordrecht, A. Blussé en Zoon, 1770-1771, 6 delen, met 300 gegraveerde illustraties, contemporain uniform half kalfsleer, vergulde en geribde ruggen met contrasterende marokijnen titelschildjes, 4to.
Mooie set met wijde marges (onafgesneden), hier en daar kleine defectjes, o.a. deel 1 met bovenste schutblad vernieuwd, de rug-einden van 4 delen gerestaureerd. Het eerste deel met oude eigenaarsnamen op beide zijden van de titel, o.a. B. Ramspek te Rhenen (1898).