[479] [480] [481] [482] [483]
kavel: 481 verkocht € 150.00

[Schoonhoven] Beschryving der Stadt Schoonhoven,

(...) alles te zamen gestelt (...) door wylen (...) Henricus van Berkum. Nader overzien en merkelyk vermeerdert, door (...) J.A.B. [= J.A. Block]. Gouda, G. en W. de Vry, 1762, (28),616,(9) p., met houtsnede wapen op de titelpagina, groot uitslaand gegraveerd profiel, uitslaande, gegraveerde plattegrond en 2 groot uitslaande, gegraveerde gezichten door J. Punt naar W. Fortuyn, 19de eeuws verguld halfleer met marokijnen titelschildje, 4to.
Het profiel met scheur, de titelpagina gebruind vanwege schutblad, hier en daar kleinere defecten (o.a. enkele aantekeningen in pen). Het leer van de band is wat droog/ geschaafd. Toch een acceptabel exemplaar met de goedkeuring door Gysbert de Vry in pen op de keerzijde van de titel, en met het heraldische ex libris van Jac. Hooft Graafland op binnenzijde voorplat.