[480] [481] [482] [483] [484]
kavel: 482 € 100 - € 200

[Katwijk en Rijnsburg] Catti aborigines Batavorum.

Dat is: De Katten de voorouders der batavieren, ofte de twee Katwijken., aan see een aan den Rijn. Met de huisen te Britten en te Sand (...). En van wegen de naheid van stoffe en plaatsen, de gedenkwaardigheden van het dorp en de abdye van Rijnsburg, door Adrianus Pars Met aanteekeningen; nevens een verzameling van Katwyksche, Rynsburgsche, en andere Nederlandsche oudheden, of vervolg van aanteekeningen, bylagen en bewyzen (...) door Mr. P. van der Schelling. Leiden/ Amsterdam, J.A. Langerak/ G. de Groot, 1745, (122),604,(88) p., met gegraveerd frontispiece, gegraveerd portret, 10 (van 11) uitslaande gegraveerde platen en 3 andere platen, 19de eeuws halfleer.
Er ontbreekt één plaat, rugstrip los.