[400] [401] [402] [403]
kavel: 401 € 150 - € 300

[Rotterdam] Lot van 2 etsen: (1) Marius Janssen (1885-1957).

"Rotterdam Plan C." Droge naaldets, 24 x23 cm., gesigneerd en getiteld in potlood, onder passepartout en in wortelnoten lijst.
(2) Martin Van Waning (1889-1972). (Marktgezicht). Droge naaldets, 16 x 23,5 cm., gesigneerd in potlood, onder passepartout en in lijst (totaal 2 ingelijste prenten).