[402] [403] [404] [405] [406]
kavel: 404 € 70 - € 140

[Leerdam] Lot van 4 diverse ingelijste gezichten op Leerdam:

(1) Gravure door Caspar Bouttats naar Johannes Peeters (op één blad met gezichten op 3 andere plaatsen boven letterdruk tekst, totaal 17,5 x 25,5 cm., gedateerd 1674).
(2 en 3) Twee gravures door Hendrik Spilman naar J. de Beyer (elk 6,5 x 19,5 cm., gedateerd 1750); (4) Kleurenlitho door C.W. Mieling (17,5 x 22,5 cm., ca. 1860) (totaal 4 ingelijste prenten).