[400] [401] [402] [403] [404]
kavel: 402 € 70 - € 150

[Rotterdam] Vijf diverse gezichten, w.o.: (1 en 2) "Het dorp Charlois/ (...) IJsselmonde".

Twee handgekleurde gegraveerde gezichten door Anna Brouwer naar C. Altena/ J. van Diepenhuijsen, elk 8 x 10 cm. (ovaal) (12 x 10 cm. incl. het gegraveerde onderschrift), uit Van Ollefen/ Bakker, De Nederlandsche stad- en dorp-beschrijver, 1793-1801, onder passepartout en in identieke vergulde lijsten.
Met nog 3 andere (nadrukken) (totaal 5 ingelijste gezichten).
  Highslide JS   Highslide JS