[405] [406] [407] [408] [409]
kavel: 407 verkocht € 150.00

Amsterdam in Schetsen

P.H. Witkamp. Teekeningen van W. Hekking Jr., Amsterdam, G.W. Tielkemeijer, 1861. 164 pp. 8vo, linnen met vergulde bandtekening, rug met titel, compleet met 25 kleurenlitho's, tissuepapier gevlekt, litho's enkele vlekjes in de marge.
Vergulde bandtekening. Aan boven- en onderzijde rug geschaafd, wat lossig in band.