[408] [409] [410] [411] [412]
kavel: 410 verkocht € 100.00

[Friesland. Leeuwarden/ Franeker] 5 prenten op 4 bladen: (1) "Lewardum Occidentalis (...)"

Handgekleurde, gegraveerde plattegrond, uit Guicciardini, ca. 1600, genummerd "32" in de plaat rechtsonder, 22 x 27 cm., in lijst.
(2) "Franicher". Handgekleurde, gegraveerde plattegrond, uit Guicciardini, ca. 1600, genummerd "33" in de plaat rechtsonder, 24 x 16,5 cm., in lijst (uniform met de vorige). En met nog 3 andere op 2 bladen, w.o. een dubbelfolio blad uit Braun en Hogenberg met plattegronden van Leeuwarden en Franeker, ca. 1580 (totaal 5 prenten op 4 bladen w.v. 2 ingelijst).