[410] [411] [412] [414] [415]
kavel: 412 € 70 - € 140

[Friesland] Twee titels: (1) Friesland en de Friezen. Gids voor reizenden.

Door Mr. A.J. Andreae (...) en anderen. Leeuwarden. H. Suringar, 1877, (10),246 p., met meerdere illustraties over de volle pagina, oorspronkelijk goudgeletterd linnen, klein 8vo (rug verkleurd en sleets op scharnieren/ uiteinden).
(2) Algemeen aardrijks- en geschiedkundig woordenboek, van de provincie Friesland [door A.J. van der Aa]. Sneek, Wed. F.W. v. B[reest] Smallenburg, (1833), IV,391 p., contemporain halflinnen (blz. 305-305 gebruind, linnen over scharnieren gespleten) (totaal 2).