[415] [416] [417] [418] [419]
kavel: 417 verkocht € 80.00

[Nederlanden] Tegenwoordige Staat der Vereenigde Nederlanden. Eerste deel.

Vervattende eene algemeene beschryving des lands (...) [door Jan Wagenaar]. Tweede druk. Amsterdam, I. Tirion, 1739, (26),638,(20) p., met gegraveerd frontispiece, groot uitslaande kaart, 2 uitslaande platen en 5 portretten, contemporain half schaapsleer met vergulde, geribde rug.
Pag. 193-194 (blanco) uitgesneden; hier en daar (roest)vlekkig; band wat sleets langs randen en titelschildje ontbreekt. Goed, onafgesneden exemplaar. Het 11de deel van de Hedendaagsche historie of Tegenwoordige staat van alle volkeren (zonder de algemene reekstitel, verzamelaars konden kiezen voor de hele reeks of voor alleen de Nederlandse delen).