[416] [417] [418] [419] [420]
kavel: 418 verkocht € 170.00

[Brabant en Zeeland] Tegenwoordige Staat der Vereenigde Nederlanden. Tweede deel.

Vervattende eene beschryving der Generaliteits Landen, Staats Brabant, Staats Land van Overmaaze, Staats Vlaanderen en Staats Opper Gelderland (...) [door Jan Wagenaar]. Amsterdam, I. Tirion, 1740, (10),608,(20) p., met gegraveerd frontispiece, 3 groot uitslaande kaarten (o.a. van de Meierij van Den Bosch en de Baronie van Breda), 3 uitslaande profielen (o.a. op Bergen op Zoom), 4 uitslaande plattegronden (o.a. Den Bosch en Breda) en 2 andere uitslaande platen, contemporain half kalfsleer.
Hier en daar iets roestvlekkig/ gebruind, titelschildje op de rug ontbreekt, maar een zeer goed, onafgesneden exemplaar. Het 12de deel van de Hedendaagsche historie of Tegenwoordige staat van alle volkeren (zonder de algemene reekstitel).