[443] [444] [445] [446] [447]
kavel: 445 verkocht € 80.00

Oudheeden van de Heerlykheid en het Dorp Alphen aan den Ryn.

D’Aaloude Herkomst, Bevolking, Naamreeden, Romeinze gedenkteekens, Uitheemze en Inlandze Geschiedeniszen ten luister der Historie dienende, en zyne huidendaagze geleegenheid. Doorwrogt met een voegzaame Schets van het Heemraadschap van Rynland. P. Plemper met Konst-printen geciert. Tweede druk. Leiden. Hendrik en Daniel van Damme, boekverkoopers. 1728.
Klein 8vo, half-leer, titel met vignet, (22),261 pp. + bladwijzer, compleet met 7 uitslaande prenten in kopergravure en drempeldichten van J.J. Mauricius en A. Pars. Rug met kl. besch., platten met kl. imp., enige bruining in de tekst en bij de platen, verder goed.