730-774 Manuscripten

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
[730 - 739] [740 - 749] [750 - 759] [760 - 770] [771 - 774]
kavel: 771
Eugenius Frans, prins van Savoye (1663-1736). Gesigneerde brief,
-Duitstalig, gericht aan de assemblee van raadgevers en ambassadeurs te Frankfurt, gedateerd Mühlberg, 23 november 1713, op de voorzijde van een bifolium, 32 x 20 cm., met adres en fraai bewaard lakzegel op de laatste pagina (gevouwen voor verzending).-

verkocht € 480.00
kavel: 772
Album Xavier de Missiessi
-Charmant oblong albumpje met 38 pagina's tekeningen van Xavier de Missiessi, ca. 1900, met o.a. een man en vrouw in een auto en enkele karikaturen.-

verkocht € 110.00
kavel: 773
Archief van de Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen "Noordwijk",
-opgericht 1906, gevestigd te Den Haag en Batavia. Bevat financiële en overige administratie van het bedrijf, grotendeels op naam van Ir. A.G. Koops Dekker en met als vertegenwoordiger J.H. Volten te Batavia, bestaande uit honderden transacties van o.a. de Nederlandsch-Indische-Handelsbank en de Bank Umum Negara (tot ongeveer 1960), brieven (o.a. door/ aan A.H.E. Douwes Dekker te Weltevreden), documentatie van panden, verzekeringspapieren, twee kasboeken, een map "verantwoordingen gemachtigde te Batavia", notariële akten van de families Koops Dekker en Dekker-Schrok en enkele familiefoto's etc. etc., in leren koffer met koperen sloten en hoekbeslag, 35 x 55 x 17 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 774
Igor Stravinsky/Holland Festival 1969
-Bundeling van 32 programma's van het Holland Festival 1969 in groen linnen, uit archief Jo Elsendoorn die programmeur en perschef was dat jaar. Ontwerp catalogi Wim Sandberg. Met een handgeschreven briefje van Igor Stravinsky aan Elsendoorn, die ook in de eerste catalogus is afgebeeld "I remember with great pleasure the excellent performance of my music in the Holland Festival of 1952 and I therefore anticipate even more pleasure in 1969, Igor Stravinsky" -

verkocht € 320.00