[768] [769] [770] [771] [772]
kavel: 770 verkocht € 80.00

[België] Lot van ca. 70 vnl. 19de eeuwse manuscripten,

grotendeels bestaande uit brieven m.b.t. Belgisch Congo en Belgische Koloniale Veteranen uit het laatste kwart van de 19de eeuw, deze brieven deels voorzien van een rood stempeltje met karakters (verzamelaarsmerk?) en datering in pen gedurende de oorlogsjaren.
Toegevoegd: ca. 20 lak- en droogzegels, deels op fraai, in bloem- of stervorm geknipt papier. En toegevoegd een serie van meer dan 40 lidmaatschapsbewijzen van het Brugsch Voetbal Verbond, ca. 1920, alle van spelers van de "Vlaamsche V.C." spelend in geel-zwarte trui, met naam, adres en opgeplakte foto van de speler, gestempeld en gesigneerd "Namens het Sportkomiteit", alle 15 x 13 cm. (totaal ca. 130 items).