[1456] [1457] [1458] [1459] [1460]
kavel: 1458 € 1500 - € 3000

[Japan] Ogawa Kasumasa (1860-1929). Sights and scenes in fair Japan.

Tokio, Imperial Government Railways, z.d. (ca. 1910) (met het stempel van de fotograaf op laatste blanco blad), met letterdruk titelpagina gevolgd door een spoorkaart van Japan, een wereldkaart van de verbindingen van stoomschepen en spoorwegen en 50 gekleurde collotype fotografische platen, oorspronkelijk rijk gedecoreerd koordgebonden zijde, alle sneden verguld, oblong folio.
Aan het begin wat beduimeld, ook de band iets smoezelig/ stofvlekkig en met zeer lichte slijtage. Een zeer goed exemplaar van een magnifiek, zeldzaam toeristenalbum van groot formaat. Wij vonden enkele exemplaren van het album in deze editie, in verschillende banden. Het album is diverse malen opnieuw uitgegeven in minder luxueuze uitvoeringen.