600-627 Amsterdam

veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00
[601 - 610] [611 - 621] [622 - 627]
kavel: 622
[Gezondheidszorg] 15 (zeldzame) titels: (1) Over de herfstkoortsen te Amsterdam,
-bijzonder over die van het jaar 1826, door H.F. Thyssen. Amsterdam, P. Meyer Warnars, 1827, (8)128 p., contemporain karton (rug sleets, vage vouwen).-

verkocht € 150.00
kavel: 623
[Stadsgezichten Amsterdam] 3 stuks door Louis Landré (1875-1952). (1) (Het Kolkje).
-Tekening in zwart en gekleurd krijt, gesigneerd in rechter benedenhoek, 44,5 x 37,5 cm., in vergulde lijst met modern etiketje met plaatsbepaling op verso.-
€ 70 - € 140
kavel: 624
Lot van 32 19de-eeuwse kleine publicaties,
-1814-1897, met als belangrijkste onderwerpen het schoolwezen, de stelling van Amsterdam, historische onderwerpen en het kerkelijk conflict van 1886, grotendeels in oorspronkelijk omslag en (groot) 8vo (defecten).-
€ 70 - € 140
kavel: 625
[Paleis voor Volksvlijt] Adres aan den Gemeenteraad der Stad Amsterdam
-over het bebouwen en verfraaijen van den omtrek van het Paleis voor Volksvlijt, de Amsteloevers enz. enz. Ingediend den 14den November 1860, door Dr. S. Sarphati.-

verkocht € 110.00
kavel: 626
Bernard F. Eilers (1878-1951)
-Lot van 40 ansichten van Amsterdam, waarvan twee sets van 10 nog in de originele enveloppe. Ongelopen - en een foldertje van foto-chroma Eilers, ca. 1935.-

verkocht € 80.00
kavel: 627
Kalverstraat
-Kunstenaar onbekend, in de stijl van George Martens, ca. 1946. Hoek Kalverstraat en Rozenboogsteeg, met naambord juwelier Siebel. -

verkocht € 120.00