[218] [219] [220] [221] [222]
kavel: 220 € 600 - € 900

Walter Crane

8 illustrations to Shakespeare's Tempest designed by Walter Crane. Engraved & Printed by Duncan C. Dallas, Dallastype Press no 5, London, 1893. Folio cassette in groen verguld halflinnen met 8 losse gravures passe-partout en verantwoordingspagina, gesign. door Crane en Dalles.
Minimale gebruikssporen aan hoeken, net exemplaar.