veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1550-1598 Fotografie
[1556] [1557] [1558] [1559] [1560]
kavel: 1558 € 70 - € 120

Colin Wilson (1955-). Ballet

Ballet. When I think of you (II) Seriegraphie nr. 1/8, gesign. r.o., 2001. 22 x 29 cm. In lijst achter glas + Eva in Alquimia (II), nr. 3/8, 42 x 31 cm. Gesign. In lijst achter glas. Beide ook gesigneerd op achterzijde lijst.
(totaal 2)