1350-1391 Nederlands-Indië. Collectie Hijmans deel II

[1350 - 1360] [1361 - 1370] [1371 - 1380] [1381 - 1390] [1391 - 1391]
kavel: 1391
Familie-archief Leendert Krol ca. 1880-1985
-Groot archief bestaande uit een verzameling 19de- en 20ste-eeuwse foto's, documenten, plakboeken en een stamboom van Leendert Krol en familie. Deze Drentse familie vertrok in 1894 naar Menando, Nederlands-Indië. Een telg werd Vice-president van de Raad van Justitie in Indië, een andere bezat een thee-plantage, tot terugkeer in de jaren 50. Incl. fotoalbum met (zilvergelatine) foto's, kabinetfoto's en bijschriften, brieven, paspoorten van Jan Krol (cadet KMA) en Anna Krol-Kamp, ca. 1880-1950, als Cadet en als theeplanter op Djakarta, ca. 200 stuks. En 7 portretten in groot formaat met passe-partouts, twee ingelijst, waaronder twee in zilvergelatinedruk, eind 19de eeuw. Onder andere Gerardus Krol, Antoinette Krol, Leendert D.G. Krol.-

verkocht € 250.00