veiling / Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw
[300] [301] [302] [303]
kavel: 301 verkocht € 140.00

Histoire de la guerre des Pays-Bas, du R.P. Famien Strada (...).

Traduite par du Ryer. Nouvelle édition, revûe & corrigée selon l'original Latin imprimé à Rome. Brussel, S. T'Serstevens, 1727, 4 delen, met de volgende gravures (alle behalve de portretten uitslaand): 14 portretten, 17 historische platen, 7 profielen en 8 kaarten, contemporain uniform gemarmerd leer met geribde en vergulde rug, klein 8vo.
Exemplaar met diverse gebreken, o.a.: aan deel 1 en 2 ontbreekt de titelpagina (in deel 1 aangevuld met de titelpagina en het frontispiece portret van deel 3 uit de editie 1739). De delen 1 en 2 tevens met uitgebreide oude aantekeningen op de schutbladen. Sommige bladen/ titels opgeplakt. Banden sleets op hoeken en rug-einden. Verkocht m.a.f. Bevat fraaie profielen op Den Bosch, Brugge, Leuven, Ieper, Antwerpen, Gent en Brussel en kaarten met links en rechts series wapenschilden van de Nederlanden, Duitsland, Frankrijk, Spanje, Polen, Italië, Denemarken en Groot Brittannië. (totaal 4 delen)