veiling / Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw
[300] [301] [302] [303] [304]
kavel: 302 € 70 - € 140

[Almanakken] Historisch- und geographisher Kalender,

nach dem verbesserten, Gregorianischen, und alt Julianischen Stylo eingerichtet, auf das Jahr nach Christi Geburt MDCCLXXIV. Berlijn, zonder uitgever, 1774, (64) p., titel en kalender gedrukt in rood en zwart, contemporain karton met verguld sitspapier overtrokken, 4to.
Het tekstdeel dat volgt op de kalender is watervlekkig, hier en daar met kleine andere defectjes, maar een goed exemplaar met later heraldisch ex libris van Johannes Horst Simmchen. Het kalenderdeel is bij het inbinden doorschoten met blanco bladen, gedurende het jaar voorzien van handgeschreven afspraken, waarbij de naam H. Funck telkens terugkeert.