veiling / Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw
[304] [305] [306] [307] [308]
kavel: 306 € 70 - € 150

[Klassieken] Twee titels in drie banden: (1) Emendationes in Suidam:

In quibus plurima loca veterum Graecorum, Sophoclis et Aristophanis in primis, cum explicantur tum emaculantur. Scripsit Io. Toup. Londen, Prostant venales apud J. Whiston & B. White/ apud J. Nourse, 1760-1766, 3 delen in één band, VII,(1),178; VIII,202; XII,344 p., contemporain verguld kalfsleer, geribde rug met marokijnen titelschildje (band met gebruikssporen).
(2) Aurelii Prudentii Clementis V.C. Opera Omnia (...). Parma, Ex Regio Typographeo (Bodoni), 1788, 2 delen, (10),361; (4),284,(1) p., contemporain uniform schaapsleer met het vergulde merkteken van de Royal Institution op de ruggen, alle sneden verguld, groot 4to. Beide delen met verwijderings-stempel van de Royal Institution aan het eind. Platten los, leer sleets en uitgedroogd. Boekblokken goed en met mooie ruime marges. (totaal 2 titels in 3 banden)