[655] [656] [657] [658] [659]
kavel: 657 € 70 - € 140

Lot van 9 diverse titels: (1) Entwurf eines neuen Gebäudes für die Universität zu Leiden,

von Prof. Dr. H. Schlegel. Mit Plänen auf fünf Tafeln. Leiden, "In Commissions-Verlag bei E.J. Brill", 1881, VIII,48 p., met 5 groot uitslaande, gelithografeerde platen, oorspronkelijk omslag, 4to (hier en daar roest- of stofvlekkig, omslag met scheurtjes).
(2) De Rottestroom, door Dirk Smits. Tweede druk. Den Haag, S. de Visser, 1823, 167 p., oorspronkelijk bedrukt karton (karton met gebruikssporen). (3) De Haarlemmerhout van 1883-1896. Door Leonard A. Springer. Tuinarchitect. Haarlem, de Erven Loosjes, 1896, (4),56 p., met frontispiece en illustraties, herbonden in hergebruikt rijk verguld marokijn, 4to. (4) Natuurlijke historie van Nederland. De bewoners van Nederland. Door Dr. D. Lubach. Haarlem, A.C. Kruseman, 1863, XII,457,(1) p., met 6 (kleuren)lithografische platen (w.o. 2 uitslaande kaarten), illustraties in de tekst, contemporain halflinnen (bibliotheekstempels). En met nog 6 andere. (totaal 9)