[672] [673] [674] [675] [676]
kavel: 674 verkocht € 190.00

[Bergen op Zoom] Grafiek divers

12 bladen, verschillende formaten en technieken met betrekking tot Bergen op Zoom, 2x Geschichtsblätter (nr. 132 en 174) van Hogenberg, waarvan een in kleur, ca. 1600; verder prentjes van Spilman, S. Fokke naar C. Pronk, R. Vinkeles naar J. Buys, Jan Luyken; een grote litho van de Lievevrouwenstraat tijdens de ontploffing van het kruitmagazijn door J.P. Houtman naar J.F.M. Mourot, 1831 en een ets van de Gevangenpoort door Louis Kleymans.
(totaal 12)