1500-1549 Fine Arts: 16de-19de eeuw

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
[1500 - 1509] [1510 - 1519] [1520 - 1544] [1545 - 1549]
kavel: 1545
Théophile de Bock (Den Haag, 1851-1904)
-Landschap met vrouw op aangemeerd bootje. Olieverf op paneel. 16,5 x 24 cm. In uitbundig vergulde lijst. -

verkocht € 600.00
kavel: 1546
[Sitspapier] Vogels gedrukt in goud op blauw papier.
-Vel sitspapier, 18de eeuw, 32,5 x 38,5 cm., ingelijst onder passe-partout.-
€ 150 - € 300
kavel: 1547
Les Maîtres Ornemantistes
-D. Guilmard. Les maitres ornemanistes. Dessinateurs, peintres, architectes, sculpteurs et graveurs. Écoles Française, -Italienne, -Allemande et des Pays-Bas (Flamande & Hollandaise). 2 delen, tekst- en platendeel. Paris, E. Plon, 1880-1881. xxx, 560 pp; (iv) pp., 180 gravures. Eerste druk. In halfleer, binnenwerk met 'foxing'.-
€ 70 - € 120
kavel: 1548
Hollstein/ New Hollstein. Dutch and Flemish engravings and woodcuts 1450-1700.
-Set van 40 delen uit de reeks, Amsterdam etc. 1964-2000, oorspronkelijk uniform linnen met stofomslag, 4to (deel XXXII zonder stofomslag).-

verkocht € 2500.00
kavel: 1549
Zeven zeer diverse prenten, 17de-18de eeuw: (1) "Topasses or Mardikers at Batavia.
-An Ape of Java". Gravure door F. Gardon, 16,5 x 24 cm. (gepubliceerd door B. Picart te Amsterdam in 1752).-
€ 70 - € 140