veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1500-1549 Fine Arts: 16de-19de eeuw
[1501] [1502] [1503] [1504] [1505]
kavel: 1503 verkocht € 270.00

[IJspret] 1 gravure door P.C. Canot en 1 lithografie door Carl Straub

(1) Les plaisirs de l'Hiver. Ca. 1770. Gravure door P.C. Canot naar een originele tekening van Jean Pillement. Op de voorgrond diverse sleetjes op het ijs; verder schaatsers en honden. Op de oevers huizen, molens, enz. Ingelijst met passe-partout achter plexiglas. Lijst 65 x 75 cm. (2) Holländische Winter Scene. Lithografie op chine collé door Carl Straub naar Adriaen van de Velde. Uitgave Franz Hanfstängl. Dresden, ca. 1840. Sleetje-rijders en kolf-spelende mannen; toeschouwers op de linkeroever en stadswallen ter rechterzijde. Ingelijst met passe-partout achter plexiglas. Lijst 66 x 69 cm.
(totaal 2)