[954] [955] [956] [957] [958]
kavel: 956 verkocht € 200.00

[Verenigde Nederlandse Provincies] Moll, ca. 1710-1720

A New and Exact Map of the United Provinces or Netherlands &c. Herman Moll. London, John Bowles & Son a.o., [ca. 1710-1720]. Randgekleurde kopergravure, samengesteld van 2 platen, 64 x 100 cm., met 7 prenten ter rechterzijde, links cartouche met opdracht, titel en een inzetje van de Noordzee. Interessante Engelse kopergravure uit het begin der 18de eeuw met vouwen zoals uitgegeven, bovenkant kort afgesneden, lichte beschadiging op midden- en rechtervouw; verder een zeer goed ex. in lijst achter glas.