veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 750-787 Topografie Europa
[783] [784] [786]
kavel: 786 verkocht € 130.00

Plantenga reisboeken

Zwitserland: Tyrol, Zuidelijk Duitschland en Noordelijk Italië. Handboek voor reizigers. Zutphen, P. Plantenga, (1864). 362 pp., rood linnen met vergulde titel. Rug wat sleets, bandje iets vlekkig. Met los ingestoken kaart + Noord- en Midden-Duitschland. Zutphen, Plantenga, 1868, met 5 uitslaande kaarten (bibliotheekstempels, hier en daar onderstrepingen, bandje vlekkig) + De Rijn van Arnhem tot in Zwitserland. Tweede Druk, 1866 + 1x 4e druk, 1881 + 5e druk, 1890 + België. 1e druk, 1864 + 1 ex. van de 2e druk, 1866 + 1 ex. van de 4e Druk, 1876. In uniform rood linnen.
Bandjes met gebruikssporen, bibliotheekstempels en hier en daar onderstrepingen, verder goed. (totaal 8)