800-826 Topografie buiten Europa

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 826]
kavel: 820
[Indonesië] Raffles, Java
-Description Géographique, Historique et Commerciale de Java et les autres iles de l'Archipel Indien. [T.S.] Raffles. John Crawfurd. [Vert.] M. Marchal. Bruxelles, H. Tarlier en Jobard, 1824. Eerste Franse [Belgische] druk.-
€ 700 - € 1400
kavel: 821
[Suriname] Voyage a Surinam et dans l'interieur de la Guiane
-Contenant la relation de cinq annees de Courses et d'Observations faites dans cette Contrée intéressante et peu connue (...) Suivi du Tableau de la Colonie Francaise de Cayenne. J.G. Stedman, (vert. P.F. Henry). Paris, F. Buisson, 1799-1800. 4 delen: 3 tekstdelen (8vo) en een atlasdeel (4to).-

verkocht € 800.00
kavel: 822
Les Pétroglyphes de l'île de Pâques
-Henry Lavachery, de Sikkel 1939. Tekstdeel + Platendeel. Papieren map platendeel wat verweerd, verder keurige set. -

verkocht € 245.00
kavel: 823
[China. Opticaprenten] "Vue de Canton." "Vue de Nanhun".
-Stel oudtijds handgekleurde, gegraveerde opticaprenten door François Xavier Habermann, uit de Augsburgse serie "Collection des prospects", 31 x 40 cm. (incl. uitgebreide bijschriften in Duits en Frans), uitgegeven te Augsburg "Au Negoce comun de l'Academie Imperiale de l'Empire des Arts Liberaux", ca. 1770, ingelijst onder deluxe passe-partout (de tweede met enkele roestvlekjes, de lijsten met krasjes). (totaal 2)-

verkocht € 180.00
kavel: 824
[Suriname] Figuratieve plattegrond der stad Paramaribo
-A.J. Meijer. Amsterdam, Faddegon & Co., 1885. Schaal 1:3000. Met 10 gelithografeerde plattegronden (w.v. 1 over de dubbele pagina) incl. overzichtskaart, in modern linnen met bindlinten, folio. Kaart over de dubbele pagina met nette reparatie, verder goed.-
€ 200 - € 400
kavel: 825
Le tour du Monde
-Nouveau Journal des Voyages publié sous la direction de M. Édouard Charton et illustré par nos plus célèbres artistes. Librairie Hachette. Complete reeks van 28 banden tussen 1860 en 1874. Hierin reisavonturen met honderden staalgravures. Uniform gebonden in half leer. -

verkocht € 150.00
kavel: 826
Egypte
-L'Habitat Rural en Égypte par MM. J. Lozach et G. Hug. Préface par M.A. Demangeon. Imprimé par l'imprimerie de l'institut Francais d'Archéologie Orientale du Caire pour la Société Royale de Géographie d'Égypte, 1930. xxiii, 218 pp. Gebrocheerd, rug licht ingesch., aan onderzijde met tape gestut. Binnenwerk goed en stevig in de band + Souvenir of Egypt. Monuments, Temples, Mosques, and scenes from every-day life. George Ch. Dovas, Cairo, 1898. 117 pp. Oblong, linnen gebonden - en 1 andere.-
€ 75 - € 150