1100-1127 Georges van Raemdonck collectie

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
[1100 - 1109] [1110 - 1119] [1120 - 1127]
kavel: 1110
Georges van Raemdonck (1888-1966)
-'Rupsenplaag in Limbrug. de domooren!' + 'Allerzielen. Geen stand verschil hier.' Beide in Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. 24 x 35 cm. 3-kolom tekeningen bedoeld voor De Notenkraker. -
€ 75 - € 150
kavel: 1111
-'De Plagen der Menscheid. Automobilist tegen Mars: Binnenkort zal ik je nog overvleugelen vriend!' Oost-Indische inkt. 25 x 34 cm. Gepubliceerd als 3-kolom tekening in De Notenkraker. Versozijde postloodtekeningetje molen met adres van Van Raemdonck. -

verkocht € 80.00
kavel: 1112
-5 diverse tekeningen in Oost-Indische inkt met steunkleur waaronder een voor Het Volk en enkele boekillustraties, waarvan 2 m.b.t. de jacht. Afm. van 9 x 15 cm. t/m 24 x 19 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 1113
-5 diverse tekeningen in Oost-Indische inkt met steunkleur waaronder een afbeelding uit Bulletje een Boonestaak (132a). Afm. van 15 x 5 cm. t/m 20 x 11 cm. -

verkocht € 150.00
kavel: 1114
-6 diverse tekeningen in Oost-Indische inkt met steunkleur, alle met sociaal-realistisch thematiek (Ziekte, Ouderdom, Armoede, Colportage). Afm. van 12,5 x 14 cm. t/m 19 x 13 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 1115
-'Diplomatieke onthullingen'. Zeer gedetailleerde Oost-Indische inkt tekening op dun papier. Gedat., gesign. linksboven. Gepubliceerd in de Groene Amsterdammer, 22 september 1917. Afm. 20 x 15,5 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 1116
-Kongres 1927. 'Opbouwen'. Tekening in gemengde techniek. Voorpagina-illustratie voor De Notenkraker. 27 x 24 cm. + '1923'. Illustratie in gemengde techniek. 18,5 x 27 cm. -

verkocht € 60.00
kavel: 1117
-Meisje met pop. Aquarel 8,5 x 5,5 cm. In passe-partout in lijst. Gesigneerd links onder.-

verkocht € 50.00
kavel: 1118
-'Wat de Burgerdeugd waard is. Oud's navordering.'* 29 x 19 cm. + 'De Deurwaarder vroeger en thans' Volgens de Rsb. zijn aan het 3e kantoor der Dir. Belastingen te Den Haag niet minder dan 60.000 dwangbevelen uitgereikt.' 16 x 26 cm. + 'Op weg naar Den Haag'. 22 x 32 cm. Alle Oost-Indische inkt, met aquarel ingekleurd.-

verkocht € 80.00
kavel: 1119
-'Voorwaarts....Marsch!' Stembus 1933. 13,5 x 25 cm. + '1928'. Politieke spotprent met symbolen voor de politieke bewegingen. 22 x 32,5 cm. Beide in Oost-Indische inkt ingekleurd in aquarel.-
€ 80 - € 150