480-545 Affiches

veiling / 1 april 2010
[480 - 489] [490 - 499] [500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 545]
kavel: 490
KRUIDENIERSBORD.
-Kruideniersbord tgv. Na-oorlogse spaarzaamheid in consumptie. 'Wat zei Minister Mansholt in zijn radiorede: Minder kaas...minder melk...minder brood...Zou het niet verstandig zijn een kleine voorraad levensmiddellen(..)in huis te nemen (..) Bovendien..het is zo aangenaam een gevulde provisiekast'. -
€ 35 - € 70
kavel: 491
CASSANDRE.
-Cassandre: Heemaf, voor electrische kracht. 1930. 30 x 19,5 cm. Met op achterzijde de 10 geboden voor electrische huisinstallaties. -
€ 1200 - € 1800
kavel: 492
PHILIPS.
-Anoniem, printed in Holland, ca. 1965. 80 x 59 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 493
PIET VAN DER HEM.
-Kalenderbladen Lindeteves-Stokvis. Kunstdruk, LUII & Co, Amsterdam, 1932. 12 losse kalenderbladen met daarop afbeeldingen van toepassingen van Lindesto door de eeuwen heen.-

verkocht € 90.00
kavel: 494
BADKLEDING.
-Proefdruk reclame Tweka Geldrop40 x 27 cm. Bijschrift potlood in marge: 24-2-55 No 2199. 1940 druk.-
€ 35 - € 60
kavel: 495
STEREOVITA MELK.
-Stereovita melk. Zeven maal gecontroleerd. Kunstdruk LUII & Co, Amsterdam, 1955. 49,5 x 35 cm. + Stereovita pakmelk. Melk in maatpak!, proefdruk affiche, 1955. 54,5 x 39,5 cm. -EN: 2 andere.-
€ 100 - € 200
kavel: 496
PAUL COLIN. PARIS.
-Société Nationale des Chemins de Fer Francais. Art et Tourisme, Paris, 1946. 100 x 62 cm. -
€ 400 - € 600
kavel: 497
"DUBBELTJE BELGE."
-Ten Bate van het Nationaal steun en-voedingscomiteit door het "Dubbeltje Belge." A.Ost, Lithografie Drukkerij Kotting, Amsterdam, 1916. Met datering en sign. Ost 15-7-XVI.-
€ 120 - € 240
kavel: 498
JAARBEURS UTRECHT 1925.
-10 t/m 19 maart 1925. H.Verstijnen, 1924. Rotocolour-affiche: Door de Ned. Rotogravure Mij, Leiden. -
€ 120 - € 240
kavel: 499
REPOS STE ELISABETH...
-Repos Ste Elisabeth La Panne, Ouvert Toute L'année. Francois Delamare, 1920. Vromant Et co., Bruxelles. Ste Elisabeth was een kuuroord voor jonge meisjes. -
€ 900 - € 1400