480-545 Affiches

veiling / 1 april 2010
[480 - 489] [490 - 499] [500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 545]
kavel: 510
KEES PRUIS.
-Amsterdams zanger en cabaretier Kees Pruis. Drukkerij Jacobson, Haarlem, ca. 1930. 90 x 60 cm. In oude zwaarhouten witte lijst. Exemplaar van de zoon van Pruis.-
€ 100 - € 200
kavel: 511
JAVA-CHINA-JAPAN-LIJN.
-Affiche Java-China-Japan-Lijn. Geen datering. Afgebeeld is het stoomturbineschip S.S. Tjisaroea. 95 x 69 cm. Fraai gelijst achter glas. Drie scheuren zijn gerestaureerd. Enig bekende exemplaar. -

verkocht € 1000.00
kavel: 512
BOB DYLAN.
-Affiche. The Isle of Wight Festival of Music. Woodsidde bay near Ride I.W. august 29*30*31 Present Bob Dylan the Band & Richie Havens. 49 x 72 cm. Opgeplakt op linnen. Ingelijst achter glas (wissellijst). Zw.wit affiche.-

verkocht € 150.00
kavel: 513
L'ALSACIENNE.
-l'Alsacienne Verft alle stoffen. Reclameaffiche. Model gedeponeerd 2557. Brussel, J.E. Goossens, z.j. b x h: 116 x 160 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 514
WILLY SLUYTER.
-Elke Mud Koren niet geleverd aan de regeering beroofd 200 menschen van een pond brood. Drukkerij Senefelder Amsterdam.-
€ 80 - € 140
kavel: 515
KIKI.
-VERSCHUUREN, CH. Kiki en Bocard. Affiche op linnen. 80 x 110 cm. Origineel. -
€ 250 - € 450
kavel: 516
KUSSEND STEL, FAN FAN.
-Ontwerp Ch. Verschuuren. Origineel affiche op linnen. 80 x 110 cm. -
€ 400 - € 700
kavel: 517
KOFFIEVEILINGEN.
-Aanplakbiljet voor een koffij veiling d.d. 13 Mei 1870 in de Brakke Grond, Amsterdam. Affiche gedrukt door Drukkerij Gebr. van Es. 46 x 46 cm. Gevouwen.-

verkocht € 45.00
kavel: 518
S.D.A.P.
-Wereldvrede S.D.A.P. Stemt no 1 lijst 23. Ontwerp M.A. van Dugteren. -

verkocht € 100.00
kavel: 519
S.D.A.P.
-Noord-Holland Rood! S.D.A.P. Lijst 8. Prov. Staten verkiezing 22 april. Albert Hahn Jr. Ca. 1932. -

verkocht € 100.00