480-545 Affiches

veiling / 1 april 2010
[480 - 489] [490 - 499] [500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 545]
kavel: 520
S.D.A.P.
-Jan Rot. S.D.A.P. N.V.V 8 November naar Den Haag Houtrust.1932. 80 x 54 cm. -

verkocht € 150.00
kavel: 521
ADVOCAAT - BOERENJONGENS.
-N.V. Likeurstokerij en Limonadefabriek J.Voogd, Schiedam: Advocaat. Litho. Henry Urran Schmitz, Cleve RHLD. Rossauer. Ca 1922. 54 x 26 cm. + affiche Boerenjongens, uit dezelfde reeks. -
€ 80 - € 140
kavel: 522
TABAK.
-Belinda 25 King Size 3.90. Ca 1976, Belinda Sigaretten. 117 x 83 cm. -
€ 90 - € 150
kavel: 523
TABAK.
-Caballero 25 cigarettes Filter. Sigaret staand in hand. Ca. 1976. 116 x 83 cm.-
€ 90 - € 140
kavel: 524
ACHILLE VAN SASSENBROUCK.
-A. v. Sassenbrouck, steendruk Ed. Tentoonstellingsaffiche Achille van Sassenbrouck. Isselee, Brugge, 1921. Affiche gemaakt voor tentoonstelling door de Maatschappy voor Beeldende Kunsten, Heerengracht 495, Amsterdam in de septembermaand. Steendruk is contemporain met de hand rood en blauw ingeverfd. 91 x 85 cm. -
€ 300 - € 500
kavel: 525
EMPRUNT NATIONAL 1918.
-Société Générale, pour nous rendre entière la douce terre de France. Chavannaz, Paris, Imp. Crété. Wederopbouwaffiche WO-I. -
€ 200 - € 350
kavel: 526
FLORA RIDO'S REVUE.
-Extra Tijding! C.H.Verschuuren Jr, steendruk Drukkerij Kotting Amsterdam. 2 delen aan elkaar. 154 x -
€ 650 - € 1300
kavel: 527
WILLEM SANDBERG.
-4 vroege affiches. Aankondigingsaffiche voor de tentoonstelling Honderd Meesterwerken uit het Nationaal Museum voor Moderne Kunst te Parijs, van 18 april t/m 27 mei 1952 in het Stedelijk Museum te Amsterdam. Met enkele vouwen over de breedte. 99 x 68 cm. + 3 andere affiches uit de eerste jaren dat Sandberg actief was bij het Stedelijk Museum. -
€ 180 - € 280
kavel: 528
TABAK.
-Winfield ...Welcome. Toasted American. Ca. 1976. Reclame affiche voor sigaretten. 116 x 83 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 529
DJIGUITEN KOZAKKEN.
-Groot ruiterfeest door de beroemde Djiguiten Kozakken. De beste ruiters van den tegenwoordigen tijd. Gesign. HJC, 1935. Ruiterfeest gehouden op het Z.F.C. terrein in Zaandam. Impresario Max van Gelder, Amsterdam. 100 x 70 cm.-
€ 110 - € 220