[1756] [1757] [1758] [1759] [1760]
kavel: 1758 verkocht € 110.00

Zeven items: (1) Martin Maloney. Reject objects.

Keulen, Paul Maenz, 1971, (48) p. (incl. omslag) groen papier, zeer spaarzaam bedrukt met letterdruk tekst, oorspronkelijk omslag met linnen rug, 15 x 10,5 cm.
Boekblok verbleekt langs de randen, overigens een zeer goed exemplaar; (2) In front. Peter Downsbrough. Gent, gedrukt door Laureyns voor J. Vercruysse, 1975, (64) p. spaarzaam bedrukt met woorden en lijnenparen, oorspronkelijk omslag, 17 x 11,5 cm.; (3) Variousvrigins/ Deviations in space (Definitions of the universe). By Jason Rhoades. Privé gefabriceerd kunstenaarsboek, 12 éénzijdig in zwart-wit gefotokopieerde bladen met tekst, 8 fotografische illustraties en één diagram (gedateerd 9 juli 1965), geniet tussen twee kleurenkopieën en plastic omslag met titel op de voorzijde, 22 x 14 cm. Zeer curieus en leuk kunstenaarsboek. Op de voorzijde van het omslag is een "berekening" afgedrukt met als uitkomst "= 77/14/5", vermoedelijk de datum van uitgifte; (4) Back in the USA. Poems 1980-82. Wystan Curnow. Wellington, Black Light Press, 1989, gedrukt in 300 genummerde exemplaren, (36) p., oorspronkelijk draadgebonden omslag. Met gesigneerde opdracht: "For Dorine [Mignot] and Wim [Beeren] at the time of Capricorn, 1996, love from Wystan"; (5) Cancer Daybook. Wyston Curnow. Auckland, Van Guard Xpress, 1989, (78) p. met gedichten (concrete poetry) en enkele illustraties, oorspronkelijk omslag. Met gesigneerde opdracht op de Franse titel: "For Dorine & Wim at the time of Capricorn, fondest wishes, Wyston". En met nog 2 andere, w.v. één door Martin Maloney (Intervention, z.d.). (totaal 7)