[1771] [1772] [1773] [1774] [1775]
kavel: 1773 verkocht € 150.00

[Frank Stella. Met opdracht] 3 items: (1) Frank Stella Paintings 1958 to 1965.

A catalogue raisonné by Lawrence Rubin. Introduction by Robert Rosenblum. New York, Steart, Tabori & Chang, 1986, eerste druk, 280 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag, 4to.
Met gesigneerde opdracht op het vrije schutblad: "For Dorine [Mignot]: thanx a lot Frank '88". Tevens met los ingelegd een velletje briefpapier met briefhoofd "Frank Stella" (doorgehaald in pen): "Dear Dorine: Thank you so much for being so great professionally and personally. We couldn't have done all of that without you. Paulo." En met nog 2 andere (Stedelijk Museum cat. nr. 488 (1970) en 719 (1988), de laatste onder coördinatie van Dorine Mignot (wellicht hoort het losse briefje bij (1) eigenlijk in deze catalogus thuis)). (totaal 3)