[1773] [1774] [1775] [1776] [1777]
kavel: 1775 verkocht € 340.00

[Bruno Taut. Architectuur] Ruf zum Bauen

Zweite Buchpublikation des Arbeiterrats für Kunst. Berlin, E. Wasmuth, 1920. 48 p., met 43 ills. w.v. 2 in kleur, oorspr. karton met stofomslag door Bruno Taut.
Iets roestvlekkig, alle pp. iets gekreukt in rechter bovenhoeken. Stofomslag licht smoezelig en gespleten bij rug. Bolliger VI, 37.