1673-1699 Fine Arts: tijdschriften

[1673 - 1683] [1684 - 1693] [1694 - 1699]
kavel: 1694
[Mode] Art Goût Beauté
-Feuillets de l'Élégance Féminine. 13 nrs. van dit tijdschrift: nr. 26, 27, 29-31, 33-36, 116, 117, 122 en 130. Paris, 1922-1931. Met (tipped-in) pochoir gekleurde platen en illustraties. In oorspronkelijke koordgebonden omslagen met opgeplakte gekleurde plaat, 4to. Nr. 130 omslag iets roestvlekkig + Art Goût Bon Ton, Septembre 1920. Paris, Édition d'Art. Oorspr. omslag met opgeplakte gekl. plaat, 4to.-

verkocht € 700.00
kavel: 1695
[Mode. Couture] Tijdschriften Parijs
-Plaire. La revue de la femme. Numéro de luxe 9-10-11. Editions E.C.L.A.T., 1945. 352 pp., rijkelijk geïllustreerd door o.a. Gruau en Brenot + L'Officiel de la Couture et de la Mode de Paris. 1949-1961, 12 nrs: 325/236, 341/342, 365/366, 371/372, 377/378, 383/384, 389/390, 437/438, 443/444, 449/450, 461/462 en 467/468. Met gebruikssporen, omslagen deels los of beschadigd/ gerepareerd, verder goed + L'Art et la Mode, Septembre 1960. 164 pp. Omslag met (resten van) labels.-

verkocht € 320.00
kavel: 1696
Ariel
-No. 1, 1966. Goetz nr. 286/500 + Ariel 4, 1966. Appel nr. 180/750 + Ariel 5, 1966. Bitran + Ariel 6, 1966. Pouget + Ariel 7, 1967. Wyckaert + Ariel 8, 1967. Schumacher. Alle compleet met originele lithografie.-

verkocht € 190.00
kavel: 1697
Ariel
-No. 9, 1967. Mogens Andersen + Ariel 10, 1967. Jakob Weidemann + Ariel 11, 1968. Bengt Lindström + Ariel 12, 1968. R.E. Gillet + Ariel 13, 1968. Erhardy + Ariel 17, 1970. Corneille. Alle compleet met originele lithografie.-

verkocht € 220.00
kavel: 1698
Ariel
-No. 18, 1971. Carte Blanche a la Galerie Stephanie Jansen. Bruxelles + Ariel 19, 1971. Appel Superpositions + Ariel 20, 1971. Anton Rooskens, 1972 + Maryan. Galery de France, 1960. Genummerd. Incl. 3 litho's waarvan 1 bijgevoegd en het gelithografeerde omslag + Esuisse pour un portrait de Bitran par Hélène Parmelin, Galerie Ariel, 1969. Alle compleet met originele lithografie.-

verkocht € 170.00
kavel: 1699
The Poster. An Illustrated Chronicle. Vol 1. No. 1-6
-Ransom, Woestyn & Co. London, E.R. Alexander & Sons, 1898. 290 pp. Eerste, complete set van alle nummers uit het eerste jaar, met het dubbele kerstnummer, gebonden in halfleren band, 8vo. Bevat veel (kleuren)platen van beroemde posterontwerpen, o.a. Alphonse Mucha, Toulouse Lautrec, e.d. -

verkocht € 1100.00