veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1800-1849 Fotografie
[1804] [1805] [1806] [1807] [1808]
kavel: 1806 verkocht € 1500.00

[Edward Ruscha] Business cards. Billy Al Bengston and Edward Ruscha. 1968.

(Hollywood, E. Ruscha & B.A. Bengtson, 1968) (met etiketje van de American Distributor Wittenborn and Company op de titelpagina), gedrukt in 1000 exemplaren, (16) bladen, met 2 vastgeniete platen (business-cards van Ruscha en Bengston) op het laatste blanco blad en met fotografische illustraties, oorspronkelijk met leren draad gebonden en hout-imiterend omslag met foto vastgezet in fotohoekjes, 22,5 x 14,5 cm.
Eigenaarsnaam Wim Beeren op eerste blanco. Omslag hier en daar met kreukjes. Zeer goed exemplaar, gesigneerd "Ed Ruscha" en gemonogrammeerd B.A.B. in ballpoint op het vooromslag.