1971-2001 Handelscatalogi

[1971 - 1980] [1981 - 1990] [1991 - 2000] [2001 - 2001]
kavel: 1981
[Behang] Moderne Wand- und Decken-Dekoration
-Karl Lüth, Kiel. Schablonenfabrik, Kunstgewerblicher Werkstatt, ca. 1925. Herbonden in half kunstleer, folio. 63 pp. met prijslijst. Behang in Art Deco stijl + Farbige Dekorations-vorlagen. Art Deco sjablooncatalogus. Herbonden in linnen met orig. voorplat. Geen titelp. Met 32 platen, druk Schiemann & Co, Zittau, ca. 1920 - en een andere (Nederlandse?) met 15 losse bladen. Stempel binnenzijde Firma B. van Heuveln, Papierstrucfabriek "Holland", Groningen (ca. 1920).-

verkocht € 220.00
kavel: 1982
KLM - Specimens from Astral Arts Group Limited
-Speciaal voor KLM ontworpen monsterboek van Astral Arts reclame, London. Oblong album met hierin folder, getypte handgetekende inleiding en 97 ingeplakte foto's van reclame-mogelijkheden voor 'aircraft, landscape, figure and layout artists', alle in zw/w met ontwerpers als F. Wootton, A. Sturgess, J. Canning, W. Browning en R. Bishop. Ca. 1957.-

verkocht € 100.00
kavel: 1983
Handelscatalogi politie
-Prijs-courant No. 5, afdeeling: Scherm- en Gymnastiekgereedschappen en Politie-Uitmonstering. Edouard de Beaumont, Koninkl. Nederl. Wapenfabrikant. Roermond, 1910. 21 pp. Geniet omslag. Nietjes verwijderd (lichte roest op de plaats van voormalige nietjes), verticale middenvouw, verder goed + Politie-artikelen. N.V. Nederlandsch Wapenmagazijn voorheen S. de Jager, Haarlem, 's-Gravenhage, Amsterdam, ca. 1920. 16 pp. Geniet omslag.-
€ 60 - € 90
kavel: 1984
[Fietsen] Handelscatalogi rijwielen
-Gazelle Rijwielfabriek, Dieren. Geïllustreerde catalogus 1938. 20 pp. Oblong, geniet. Met perforatiegaatjes, verder goed + 2 andere van Gazelle (1x met scheur in omslag) + De Groote Leeuw, Sottegem. Catalogue des Vélos Complets. Geniet, 16 pp. + Rijwielfabriek L.B.V. Apeldoorn. Prijscourant 1923 (nietjes verwijderd) + Notitieboekje aangeboden door de Rijwielfabriek en Constructiewerkplaats De Gouden Leeuw, Roosendaal, ca. 1930 + Het Rijwiel. Door J. Ott Hzn. Derde druk. Amsterdam, J. Vlieger (watervlekkig).-

verkocht € 100.00
kavel: 1985
[Monsterboek muurdecoratie] Moderne Wand- u. Decken-Dekoration
-Karl Lüth, Kiel. Schablonenfabrik. Kunstgewerbl. Werkstatt, Kiel, z.j. (ca. 1930). Folio, gekartonneerd, titel op voorplat, (2),63,(4) pp. 63 genummerde bladen met 593 afbeeldingen in kleur, verso blanco.-

verkocht € 110.00
kavel: 1986
[Automobilia] Wolseley Autocars
-Designed and built by the Wolseley Too & Motor Car C., Vickers ltd, 1913. First edition. 60 pp. Oblong, touwgebonden. Net exemplaar. -

verkocht € 110.00
kavel: 1987
[Automobilia] Lot van 2: Dürkopp Automobilien Katalog
-Ca. 1913. 42 pp. Kl. 4to + Dürkoppwerke Aktiengesellschaft Bielefeld. Motorwagen. 30 pp. Geniet. -

verkocht € 70.00
kavel: 1988
[Automobilia] Opel
-Opel Motorwagen 1913. Adam Opel, Rüsselsheim Fahrräder- und Motorwagen-Fabrik. 24 pp. Kl. 4to, geniet + Opel Motorwagen 1914. 44 pp. Kl. 4to, geniet. Middenste pagina's los bij de niet, verder net ex.-

verkocht € 70.00
kavel: 1989
Automobilia
-Cycle and Automobile trade journal. Vol. VI, no. 5 Automobile show number Philadelphia and New York, 1901. Trade Advertising and Publishing Co, Philadelphia. 128 pp. Achterplat ontbr. Voorzijde lichte besch. aan onderzijde + Instructions for charging and operating "Exide" & "Clifton" batteries in Ebonite Boxes. Third ed., 1920. 16 pp., geniet, 8vo + [idem] 4th ed. - en "Waar hoort deze auto thuis?" Samengesteld door H.J. Peppink, vierde uitgave, 1932. A.N.W.B. Handboekje. 56 pp.-

verkocht € 100.00
kavel: 1990
[Automobilia] Bethlehem Motor Trucks
-Bethlehem Motors Corporation, Allentown, PA, 1921. 31 pp. Geniet, 4to. Fraaie geïll. vrachtwagencatalogus. -

verkocht € 50.00