1971-2001 Handelscatalogi

[1971 - 1980] [1981 - 1990] [1991 - 2000] [2001 - 2001]
kavel: 1991
Automobilia
-Cadillac Motor Cars. Details of construction, 1918. 32 pp., geniet. Net ex. + Caddillac Satisfaction, ca. 1920. 6 pp. 8vo, geniet - en Metz "Twenty-Tow" Roadster. Metz Company, Waltham, Mass., U.S.A., ca. 1913. 12 pp. Rug gerest., zeer zeldzame catalogus waarvan het omslag waarschijnlijk ontbreekt.-

verkocht € 90.00
kavel: 1992
[Automobilia] Cyklonette
-Cyklon Maschinen-Fabrik Berlin, 22 auflage, 1911. Oblong, geniete catalogus. 32 pp. Met 2 reclame-inlegvellen (Duits- en Nederlandstalig) - en Cyklonette. Preisliste der Cyklon Maschinenfabrik Berlin, 25 Auflage, 1913. 24 pp. Alle pagina's met vocht. Redelijk ex. -

verkocht € 65.00
kavel: 1993
Automobilia
-Ford Automobile 1903-1913. 31 pp. 8vo, geniet. Duitstalig + Buick Reference Book 1920. Six Cylinder Models. 64 pp. Geniet - en The Lanchester "Forty" Press Opinions, 1920. Touwgebonden. Opschrift voorzijde 'Rai 1922'.-

verkocht € 70.00
kavel: 1994
[Automobilia] Cadillac
-Album met 14 opgeplakte chromolitho's van Cadillacs (ca. 1900-1910). Het album 41 x 56 cm., chromolitho's 26 x 39 cm. De chromolitho's in heldere kleuren met op de achtergrond diverse (Europese) steden in schets. Prachtige uitgave. Het omslag en de bladen met familiewapen: eenden en balken.-

verkocht € 400.00
kavel: 1995
[Automobilia] Folders
-Lot van 50 autofolders uit jaren 50 en 60, met o.a. BMW, Mercedes, Borgward, Ford, Skoda etc. + 2 programmaboekjes van de Zandvoortrace, 1948 en 1955 + 4 RAI nummers van De Auto, 2 plaatjesalbums en een (besch. maar zeldzame) kartonnen draagtas van de Daf Variomatic.-

verkocht € 240.00
kavel: 1996
[Automobilia] Folders
-Lot met 7 folders/ brochures van Mercedes, jaren 50-60, waaronder Type '300' + 3x Simca + 7x Fiat (o.a. 500 en 1000) + Daf 33 bestelauto - en 3 andere. Enkele met stempel van garage, meest in goede staat.-

verkocht € 160.00
kavel: 1997
[Automobilia] Folders
-Lot met 15 folders van o.a. Jaguar jaren 70, Volkswagen 1500A en Ford V-8.-
€ 60 - € 90
kavel: 1998
[Automobilia] Advertenties
-12 meest Franse advertenties voor automobielen, 1928-1935. Voor o.a. Renault, Hotchkiss, Chenard & Walcker, Hispano Suiza en Delage + 20 bijlagen uit l'Auto-Carosserie (Parijs, G. Mathière) met afbeeldingen van auto's, jaren 20/30. Met o.a. Torpedo de Tourisme, Ambulance Cottin Desgouttes type 529 en Landaulet-Limousine.-
€ 70 - € 120
kavel: 1999
Maatschappij de Fijnhouthandel N.V. Amsterdam. (Voorbeelden van houtsoorten).
-Ca. 1930, set van 25 plaatjes fineer van verschillende houtsoorten, in voorgedrukte vensterenveloppen met in pen de naam van de houtsoort ingevuld, met een koordje aaneen gebonden, 23,5 x 15 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 2000
[Handelscatalogi] Lot van meer dan 30 diverse catalogi,
-o.a.: (1) Téléphones et sonneries électriques. Dixième édition. Londen, The Sterling Telephone & Electric Co., (ca. 1915), V,149 p., vele illustraties, oorspronkelijk linnen, 4to.-

verkocht € 120.00