[18] [19] [20] [21] [22]
kavel: 20 verkocht € 120.00

B. Midderigh-Bokhorst (1880-1972)

Wandplaat Jeugd I: 't Gescheurde broekje. 1936. Ingelijst in passe-partout onder glas. Lijst 59,5 x 58 cm + uit de reeks Jeugd II: 't Snoepstertje + Bloemenvriendjes + Jeugd III: Sneeuwbal + Jeugd IV. Moederdag, alle onder passe-partout - en 2 andere.
(totaal 7)