[27] [28] [29] [30] [31]
kavel: 29 verkocht € 110.00

[Pop-up] Lot van 8: Tip + Top, 1961-1965

Vojtech Kubasta. Praag, Artia. 5 Nederlandse uitgaven, 2 Franse en 1 Duitse. O.a. Tip + Top op de boerderij, 1961 + Tip + Top im walde, 1962 + Tip + Top dans la lune.
Alle 1e druk, karton met linnen rug, 26 x 26 cm. Alle met gebruikssporen, hier en daar licht gekreukt of gerestaureerd, een enkel scheurtje, verder goed.