[30] [31] [32] [33] [34]
kavel: 32 verkocht € 70.00

[Beweegbare boeken] Kinder Haggadah

Ills. en tekst Erwin Singer, ca. 1936. Volledig Hebreeuwse uitgave met beweegbare mechanismen (waarvan een wat zwak, maar compleet). Platten met enkele slijtageplekken, lichte gebruikssporen.
*Zeldzame eerste druk. Bekender zijn de Engels- en Duitstalige varianten.