[226] [227] [228] [229] [230]
kavel: 228 verkocht € 70.00

[Deels gesigneerd] 23 stuks: (1) Frans Babylon. Bagatellen. 3 cycli gedichten.

Amsterdam, A.J.G. Strengholt, z.d. (1957), 15,(1) p., oorspronkelijk omslag.
Omslag gescheurd op de rug en wat vergeeld. Keerzijde titelpagina met adres "Streepenstraat 112 Sint Oedenrode" en GESIGNEERD door Frans Babylon en Gerard den Brabander in pen. Het eerste gedicht "Kleine etudes" is opgedragen aan Gerard den Brabander. Uitgegeven in de Merel-reeks; (2) De jeugd als inspiratiebron. De jeugd, haar wezen en haar problemen in de jongste Vlaamsche letteren. Door Hubert Lampo. Brussel, Manteau, z.d. (1943), 111,(1) p., oorspronkelijk omslag. Omslag los en beschadigd. Met GESIGNEERDE OPDRACHT op de halftitel: "Voor Tony van der Horst in hartelijke vriendschap! Hubert Lampo. 20-VI-46". Basis-reeks 18; (3) Thebe. Gedichten door Gerrit Achterberg. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941, gedrukt in 300 exemplaren, 35,(1) p., oorspronkelijk karton. Eerste en laatste pagina en de rug gebruind. Met ex libris van Hendrik Jan Scheepmaker op binnenzijde voorplat. Helikon no. 18; (4) Louis Couperus. Nagelaten werk. Bijeengebracht door Richard Erbe. Assen/ Amsterdam, Van Gorcum, 1975, (10),206 p., oorspronkelijk goudgeletterd leer. Leer met wat schaafplekjes. Eén van 75 deluxe exemplaren gebonden in leer (65). En met nog 19 andere, w.o. 12 nummers van het tijdschrift Helikon, maandschrift voor poëzie en werken door P.N. van Eyck (1942, 100 exemplaren), Jan Greshoff, Karel van de Woestijne, Ian Hamilton en James Joyce. (totaal 23)